O firmie

Informacje

Astro S.A. prężnie rozwija się na rynku mediowym. Aktualnie zarządza niezwykle ciekawymi i innowacyjnymi projektami. Wśród nich znalazły się m.in. TELEWIZJA E-SPORT, NEWS24 oraz 13TV. 

Firma Astro działa na rynku usług telewizyjnych od 1993 roku. Działalność Astro S.A. (dawniej Astro Sp. z o.o.) w Polsce oparta jest przede wszystkim na modelu biznesowym zaczerpniętym ze Stanów Zjednoczonych, gdzie właściciel spółki zdobył doświadczenie. W historii swojej działalności spółka zajmowała się produkcją programów telewizyjnych dla głównych stacji w Polsce (TVN, TVP i POLSAT). Od powstania firma rozwijała się prężnie, poszerzając zakres swojej produkcji o programy publicystyczne, informacyjne typu talk show oraz rozrywkowe.

Astro S.A. kontynuuje produkcję teleturnieju Familiada, który niezmiennie osiąga bardzo wysoką oglądalność. Prowadzimy także rozmowy, dotyczące innych produkcji TV na rzecz zewnętrznych podmiotów. Wynajmujemy studia przy ul. Inżynierskiej 4 w Warszawie oraz sprzęt telewizyjny. W naszym budynku mieści się w pełni wyposażona telewizja newsowa. Realizujemy programy popularnonaukowe oraz publicystyczne. Dla platformy Megogo zapewnialiśmy studio sportowe live. Na Inżynierskiej 4 produkowane były reklamy, szkolenia, konferencje, zdjęcia do filmów dokumentalnych oraz  fabularnych. Mając na uwadze okoliczności rynkowe Astro S.A. posiada studio wirtualne. W przeszłości Astro S.A. zajmowała się także  produkcją niezwykle popularnego teleturnieju Va banque.